14 september 2015

rozkołysany jazzem

[Other]


rozkołysany jazzem

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 15 | rating: 0/11 | report | add to favorite

Comments:

Damian Paradoks,  

lubię tradycyjny. A ten to jaki? :)

report |

jeśli tylko,  

To gitarzysta z kwartetu Omara Sosy. "Muzyka Sosy to niepowtarzalny styl określany, jako jazz afro-kubański. Nowatorsko i oryginalnie łączy radosne rytmy kubańskiej „buena vista”, afrykańską tradycję, jazz, world music, hip-hop i elementy elektroniczne." tu można posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=id6wZ8Ew9DE

report |

Damian Paradoks,  

dziękuję za łącze :)To już spektakl i awangarda egzotyczna. Nie potrafię słuchać długo tego typu muzyki. Wynika to z przesycenia improwizacjami jazzowi których było za dużo jak dla mnie gdy mieszkałem w Polsce. Polska była i pozostaje chyba nadal potęgą jazzową. A ja jak wspomniałem lubię tylko jazz tradycyjny z lat 30-ych 50-ych. Duże tradycyjne orkiestry :)

report |

jeśli tylko,  

koncert był trudny, nie powiem, że pławiłam się cały czas w przyjemności. Czasem się nawet wyłączałam. Ale ciekawy, a końcówka właśnie w stronę tradycyjnej płynności , wspaniała :)

report |

Damian Paradoks,  

na pewno. Wysłuchałem część tego co dałaś poprzez link. Nie jestem koneserem stąd pewna trudność dla mnie w odbiorze :)

report |

jeśli tylko,  

ka też nie :) Albo się coś podoba, albo nie :) Lubię szukać nowych brzmień. Choć nie wszustkie wytrzymuję :)

report |

Bazyliszek,  

przyznaj sie, pstrykajac tanczylas:))))no i dobrze, bo fajnie wyszlo:)

report |

doremi,  

rozpływa się w muzyce :)

report |

Ania Ostrowska,  

ekstra, prawie słychać tę muzykę :)

report |

jeśli tylko,  

muzyka dośc trudna, ale ciekawa, czasem pracowicie podziwiałam przeplatanie inspiracji, a czasem po prostu wspaniale płynęła i wciągała :))

report |

Ania Ostrowska,  

otworzyłam podanego przez Ciebie linka i zasłuchałam się:) i wciąż jestem sobie zasłuchana

report |

jeśli tylko,  

Omar Sosa nagrał dwadzieścia kilka płyt :)

report |

bosonoga,  

moje klimaty :)

report |other photos: ostatnia róża w ogródku, dłoń na dłoni, oświetlenie, mam tylko jedną nutę, by zagrać niebo.., stary młyn, odsiewacz sortuje już tylko cienie.., jesienne winogrona, Gina, babciu, czemu mam takie wielkie uszy?, nad przepaścią, skomplikowana konstrukcja, na jeża, totem, skośnym okiem, oko, ozdobny guzik, krąg, szosa, pajęczyny, bliżej do nieba, skupiam światło, rewers lilii, ulewa, nie trzeba na siebie patrzeć, żeby wiedzieć, że jesteś blisko, sroczy maluch, wschodzi słońce, po prostu biały, okno na świat, mnie tu wcale nie ma, akrobatka, na św Jana skaczemy przez ogień, wysyłam list do ciebie, teatr cieni - dramat sezonowy "nie odchodź", dwoje na plaży, detal, i to też sasanka ;), słonecznik szorstki, po deszczu (to też sasanka ;), pognieciony, klon w plamach (słońca), kraken ( a naprawdę sasanka ;), zaczął się czas piwonii, żonkile, czuję cię, samosiejka, stopnie zmierzchu, wieczorne cienie, kolory Florencji, gdyby nie ten dźwig - to chyba Canaletto.., cierpliwość, uwaga, obcy na ulicy!, w ogniu 2, w ogniu, spójrz mi w oczy, profil, namysł, mróz maluje kwiaty, póki jeszcze wolno ogień palić, pierrot, simplicity, wczorajsza róża, mandaryn, zimowa.., drzewo, dzwony (zagraj to jeszcze raz, Sam..), jeszcze nas tu za mało.., suszka, czy gdyby róża zwała się kapustą, pachniałaby mniej słodko? W Szekspir, pierwsze takty, światła sceny, jak w klatce, faktury, kreślisz miękkie znaki.., ślad szminki, wieczorne pogaduchy, tylko jesienią, czerwień ust, gazania, pąk hibiskusa, biały, jeszcze kwitną dalie, chłodny zachód słońca, rozpływam się, olszówka, zbieraj się, ruszamy.., profil, pedicure, jak zmrużę oczy nie ma żadnej siatki, Tropek jeszcze raz, przekazywanie energii, no co, jogę ćwiczę!, no to pozuję!, bociany, język, a mówią - prosty jak klamka, kilometry mijają jak godziny.., czerwonaki, fajny mam cień, nie?, trzymaj się, dobrze mnie widać?, Tropek, z łąki 1, mozaika, kolczasta i zamknięta, forpoczta, szczelina, białe tawułki na niebie, stołówka, słoneczny dzień z liliami, popatrz na mój cień!, skos dachu, słońce, spod, gazania, stoję sobie na przystanku, uwaga, kosmici, nawiązujemy kontakt.., prognoza pogody: burze na zmianę z wypogodzeniami.., rowerowe lato, odbicie ulicy czyli o tym, co alicja zobaczyła po.., wybuchła nam nowa galaktyka, w górę, boczne światlo, zaduma, piknik, gwiazdki, pierwsza róża, do startu, tulipan, wieża, pająk, był to kometa.., w punkt, irokez, mania, ulotne, maki wieczorem, buźka, tamten drozd śpiewa nadal, sasanka o zachodzie, młodziak, kot sąsiada, mordka wiosny, tulipan, przystanek, chudy smok, cz-b, schowałem się, kolonia, stokrotka, kwiatki spod mojej chatki, a do pracy pieszo,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register