20 september 2013

wszystkim piszącym

Szczerze polecam ( nie sugerując) wszystkim piszącym i ich sympatycznym czytelnikom
http://www.zulinski.pl/?p=2133


number of comments: 13 | rating: 5 |  more 

hossa,  

Przeczytałam, ciekawe, rozbawiły mnie "młode bizonki" no to przeca straszne konkurować z młodymi bizonkami i bizonami;) przecież język zmienia się dynamicznie , bo i świat zmienia się dynamicznie. Nie żyjemy w świecie, gdzie wszyscy mają tyle samo lat. I to chyba dobrze prawda? Miło kiedy śmignie obok młoda bizonka;) albo młody bizonek;) miło kiedy stary bizon lub stara bizonica ( ?) podzieli się własną refleksją, i to we własnym języku.

report |

Drwal,  

napisane ze zwadą i niebywale trafnie. Choć zauważyłem nutkę sarkazmu wobec czasu, chyba wolelibyśmy jeszcze nie wiedzieć :)

report |

hossa,  

Wiesz Drwalu, nie chce mi się gadać w sprawach , które dla mnie są oczywiste. Bo nie jestem młoda poetką ;d to też, mnie uświadomić nie da się, bom baba średnio rozgarnięta jest. Nawet napisałam kilka słów , ale mi się odechciało, więc zmazałam. Ludzie tak bardzo boją się starości, że chętnie czasami wykarczowaliby młodość. Tak jakby starość była jakimś wstydem . Dlaczego tak jest ? Przecież bywa, że dożyć do starości wcale nie jest łatwo?

report |

Magdala,  

coś Wam powiem! dzisiaj w radiu usłyszałam coś, co mnie zachwyciło, bo do tej pory babie lato było dla mnie dlatego babie, że schyłkowe i latają białe pajęczynki i siadają na twarzy jak pojedyncze siwe włosy mojej babki (kiedyś: "baby"), a okazuje się, że babie lato jest synonimem "późnej", "jesiennej" miłości !!!! :))))) cha! i co Wy na to? bo ja na to jak na lato! BABIE :D

report |

hossa,  

żeby tylko poezji mniej rozpaczliwej było, daj panie, i daj panie ją nawet morsem.

report |

Drwal,  

morsy też jednak tak staro wyglądają :))) S.O.S morsem ---...---

report |

issa,  

Żuliński na końcu mówi: "Mam jedną przewagę: ja o tym wiem, młodzi jeszcze nie. I oby dowiedzieli się jak najpóźniej". Co sprawia, że chciałeś, by dowiedzieli się o tym jak najwcześniej, na przekór życzeniu autora? ;)

report |

Drwal,  

a Żuliński pisząc zachowuje tajemnicę ? i ja ją ujawniam ? :) Popatrz z jaką atencją, młoda poetko, Ciebie uświadomiłem. Tak zupełnie na ucho.. miło jest dumać, że starość daje jakieś przewagi.

report |

Magdala,  

:D "dorosłość" nie musi wcale wiedzieć: lepiej. "dorosłość" po prostu wie. :)

report |

Drwal,  

i jeszcze jest na tyle niewiarygodna, że nie chcą jej wierzyć, jakby "dorastanie" dotyczyło tylko "dorosłych"

report |

agnieszka_n,  

babie - takie lato - ZAWSZE!! :)

report |

Magdala,  

:))))))))))) :* i chłopie lato też cudne jest! :))

report |

Feurstick,  

Może ta jego tajemnica jest taka, że jednak nie opłacało się donosić na kolegów;)

report |

agnieszka_n,  

chłopom - zawsze lato :))

report |

Magdala,  

zawistnikom nie :( zawiść zasłania słońce :))) ale tym, których znam: zawsze :))))))

report |

agnieszka_n,  

to ja podobnie, chociaż staram nie być pamiętliwa.

report |

Sylwia Dawidziuk - Biegała,  

pokolenie starej daty..a jednak młode

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1