20 february 2018

Drogi Argo...

Płodność twórcza bywa różna. Cierpliwość użytkowników też. Jak wchodzę na stronę i widzę tylko Twoje prace,to mi się ona kończy i nie chce mi się czytać. Nie czepiam się poziomu ani treści tylko ilości. Opanuj się trochę i przyhamuj...


number of comments: 7 | rating: 0 |  more 

Argo,  

Szanowny Panie Jestem, zliczywszy pańskie publikacje nie oceniając ich jakości i poziomu, to dzieciak z podstawówki potrafi zliczyć stosunkową ilość wstawionych prac zarówno pańskich jak i moich, a wynik 1687 : 75 na pańską korzyść mówi sam za siebie. Więc czepianie się płodności i sugestia wyhamowania totalnie mija się z celem, a na brak cierpliwości polecam Nerwosol lub coś w tym stylu. Pozdrawiam serdecznie.

report |

byłem...,  

Wyjaśnię jeszcze raz. Chodzi mi o wstawianie prac jedna za drugą,czyli hurtem. Też popełniałem ten błąd, ale mądrzy użytkownicy mi pomogli. I nie zarzucam ci płodności tylko sugeruję nie wstawianie prac "ciurkiem" jedna za drugą. Tylko o to mi chodzi.

report |

byłem...,  

Jeszcze jedno wyjaśnienie,związane z ilością wstawionych prac. Udzielam się na stronie od 2011 roku,więc weź to też pod uwagę...

report |

Belamonte/Bożydar,  

nie do licha, nie można mieć pretensji że ktoś jest płodny, jakość tej płodności już podlega dyskusji ale od czego kursor i myszka by przewinąc sobie do innych autorów, od czego komentarz pod wierszem. ja u Argo odnajduje miłe nastroje

report |

byłem...,  

Wydaje mi się,że nikogo w tym wpisie nie uraziłem. Zwróciłem tylko uwagę na sposób przedstawiania swoich prac. Oczywiście regulamin forum nie został złamany i z mojej strony to tylko MOJA uwaga,która bardziej może pomóc niż zaszkodzić...Forum strony chyba po to jest,żebyśmy mogli wymieniać się uwagami.

report |

Marian Banaszak,  

właśnie, rada dla tych nazbyt płodnych powinna być przyhamuj albo zamieszczaj u siebie

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1