13 december 2016

Szanowny Absyncie...

Albo nie tak mnie zrozumiałeś,lub nie zrozumiałeś. Oczywiście,że zgodnie z regulaminem forum,masz prawo blokować kogo chcesz,likwidować swoje prace i znów wstawiać nowe (chyba),czyli inne.Porównując do sceny politycznej,też się pomyliłeś.To Ty ,jak obecny rząd, jednemu pozwalasz a drugiemu nie. Tzn. myślę,że obecny rząd tak by chciał...Dzielisz użytkowników forum na lepszych (och,ach) i gorszych(kciuk w dół).
Jesteś człowiekiem, nie pozbawionym talentów i umiejętności. Mimo to,jak i my,jesteś amatorem i warto czasem przyjąć uwagi innych.Nawet, jeśli jest to tylko kciuk w dół. Na "dzisiąt" lub "set" Twoich prac,które tu były, zrobiłem tak raz. Nie będę tego teraz tłumaczył. Gdyby ktoś tak ocenił .którąś z moich prac,pierwszą myślą byłoby pytanie dlaczego ? Chętnie wysłucham uwag i krytyki,oczywiście bez chamstwa. Chamstwo (internetowe) nauczyłem się zbywać obojętnie,bo jest to na nie jedyny sposób.
Kiedyś wypowiedziałem się negatywnie,o temacie pracy pana Gajowniczka,i za godzinę byłem zablokowany. Kto tak robi ?
Tak rozumiesz wolność ? Jeśli udostępniasz publicznie swoją twórczość,każdy ma prawo do oceny. Jak się ktoś tego boi,to ,jak już napisałem,"tłucze" do szuflady. Szanuję Cię i cenię to co robisz,więc nie traktuj tego co i jak piszę,jako atak. Jeśli będziesz miał ochotę porozmawiać,to mamy przecież pocztę. Jestem otwarty i pozdrawiam...


number of comments: 7 | rating: 0 |  more 

byłem...,  

To może powiedz w jaki sposób ja zakłóciłem Ci spokój,że mnie zablokowałeś ?

report |

Towarzysz ze strefy Ciszy,  

nadmiernie przserosniete ego z brakiem tresci do przekazania... taka moja diagnoza by byla co nie tak z adresatem. na podstawie glownie mojego spotkania z tworczoscia I reakcjami w/w krotkotrwalego ale objawy duzoi niedopowiedzen nie pozostawily

report |

e.,  

O, Rany! Co żeś się tak czepnął człowieka, Jestem? Czyżby Zespół Napięcia Przedświatecznego. Podobna dopada to 99 mężczyzn. Padło i na Ciebie, Jestem? No wziął i zablokował, a powinien był odgryźć wraz z ogonem i wrzucić do ognia, bo widać, że ignorowanie nie dało efektu. Przyczepił się taki i smędzi. Hej:)

report |

byłem...,  

Ja ,jak i Absynt,jesteśmy trochę nadwrażliwi i stąd ten niepokój. Wcale nie miałem zamiaru ciągnąć tego dalej,publicznie.Ponieważ jednak to ja zacząłem,to i ja zakończę. Potrafiliśmy się skontaktować na pw.,wyjaśnić i wyciągnąć do siebie dłoń. Nasza lekka nadwrażliwość (nie mylić z nadwagą) potrafi czasami trochę ponieść,niekoniecznie w dobrą stronę. Jest jednak jeszcze coś. Wyrozumiałość i szacunek ,dla drugiego. To ,pozwoliło nam ,życzyć sobie spokojnych świąt i łagodnie zakończyć nieporozumienie.Można? Można,czego i Wam wszystkim życzę w takich sytuacjach...:)

report |

Drwal,  

Drwale, taką oto gadkę, w takich momentach mają .....spieprzać bo leeeeeeci :))))) ................Panowie !!!! po małym i do roboty

report |

byłem...,  

Wiem Drwalu,że wiesz o co mi chodziło,a ponieważ nie piję,to małego wezmę na siku...:)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1