10 january 2012

usuwanie wierszy i innych dzieł na trumlu

ostatnio, dodam aby uniknąć komentarzy pewnie nie tylko ostatnio, popełniłam taki nieszczególny wiersz. Po komentarzach, uważam słusznych i negatywnych usunęłam ten tekst, nie ze względu na ucieczkę przed krytyką, tylko dlatego, że się zreflektowałam, że albo go wyrzucę w ogóle, albo solidnie przepracuję. Przecież tylko obniżał poziom portalu, a komentarz go krytykujący miał służyć poprawie. Moje zapytanie jest takie - co robić z elementami, które spotkały się z totalną krytyką? Z jednej strony szacunek dla krytykujących, którzy poświęcili swój czas na komentowanie, z drugiej strony nieciekawy produkt artystyczny.


number of comments: 16 | rating: 0 |  more 

krzysztof bojko,  

ja tam nie mam skrupułów. za poprzedniego nicka (Popsuty) wyciąłem ich ponad setkę :)

report |

Kajus,  

też wywalam... to normalne, jeden pasuje, drugi mniej .. są twoje i możesz robić z nimi co tylko zechcesz... tak uważam ... :)))

report |

Szafranka,  

Witam. A ja jako nowicjusz. Wysłalam swoja probke przed kilkoma dniami i nie wiem kiedy moge oczekiwac publikacji? Jak to bywa na tym Portalu? Pozdrawiam

report |

Emma B.,  

już nie pamiętam jak to było na początku, chyba normalnie się zalogowałam i dodałam wiersz w dziale poezja, wystarczyło nacisnąć dodaj wiersz i wpisać go do okienka z tytułem i poświadczeniem, że własny jest. Życzę powodzenia

report |

Szafranka,  

Emma:) Tak zrobiłam i juz kilka ładnych dni czekam...Chyba, że odrzucony:(

report |

Emma B.,  

a wszystko zrobiłaś jak trzeba, i dodaj pod spodem okienka tekstowego, a wiersz był cenzuralny?

report |

Szafranka,  

cenzuralny? :) Ja i ... Wszystko zrobione ok. Emma? Czy byłas kiedys w "Źródle" w Katowicach na spotkaniu z Dahlią ? Tata kojarzy Cię z tym wydarzeniem... Dzięki za próby pomocy. Będę czekać:)

report |

Emma B.,  

Szafranko miła, ja podejrzewam, że jest jakiś błąd techniczny w twoim umieszczaniu tutaj wiersza. Nie słyszałam o tym, żeby wiersz był cenzurowany przed umieszczeniem na platformie. Publikujesz i dopiero następuje weryfikacja. Czasem wiersze są bardzo dyskusyjne i są i tkwią. Z pewnością pewne tematy nie mogą być uwzględniane. Ja tutaj jestem tylko gościem. W Katowicach nie byłam, ponieważ jestem wielkim amatorem (nie w sensie łasowania), a w sensie amatorszczyzny i dopiero od niedawna mam czas na większą aktywność poetycką. Trumla sobie cenię, bo jest to szansa na skonfrontowanie własnej twórczości z twórczością innych osób. Spróbuj jeszcze raz się zalogować i na przykład umieścić jakieś zdjęcie, które uznasz za interesujące, tylko dbaj aby nie było zbyt duże - np 800x600 pikseli. Wtedy zobaczysz czy twoje konto dobrze działa

report |

Szafranka,  

Witaj Emma:) Chyba jednak odejdę z tego zachwalanego mi portalu. Jeden wiersz " czysty" i nie został opublikowany. Trudno. Może jeszcze kiedyś, gdzieś sie spotkamy. Pa!

report |

Emma B.,  

Szafranko! Ja ciągle myślę, że to jest jakiś błąd techniczny. Tu nie spotkałam się z cenzurą. Wszystkie wiersze, które przesłałam do portalu zostały opublikowane natychmiast, bo taki jest mechanizm działania portalu. Czy przesłałaś go drugi raz, tak jak ci proponowałam?

report |

Emma B.,  

i jeszcze jedno - możesz napisać z zapytaniem do administratora, do pana Rafała Muszera. Ja tu jestem tylko gościem. Pozdrawiam i nie zniechęcaj się. Z chęcią poczytam Twoje wiersze.

report |

issa,  

Ani razu nie miałam trudności z dodaniem tekstu na Trumlu. Ani nikt ze znajomych ich nie miał. Przecież tu działa automatyczna ścieżka/funkcja publikacji, bez kontroli admina. A jeśli "czysty" = "brak wulgaryzmów", to wprawdzie cenzuruje się je tutaj, ale w komentarzach, nigdzie indziej, więc mógłby być i "nieczysty". Zatem, administracja i portal nie mają zapewne nic wspólnego z "odrzucaniem tekstu". Najprawdopodobniej decyduje o nim błąd, który robisz sama, kiedy omijasz może jakiś konieczny warunek dodania. Lub techniczna usterka, którą łatwo byłoby usunąć, gdyby obsługę zawiadomiono listem o trudności. Nie mam pojęcia, czemu warto robić z tego aż wątek na forum. Dobrego.

report |

Szafranka,  

Serdecznie Wam Dziękuję za wsparcie:) Szukałam powodu i! chyba jest! Nie zaznaczyłam "publikuj :( a tylko "dodaj". Czekam na efekt:) Issa, miałas rację z wątkiem, sorry:)

report |

Emma B.,  

a jednak wątek się przydał bo zostałaś poinformowana. Cieszę się, że znalazłaś przyczynę. Czekam na efekt

report |

..,  

dobrze takie cos zostawiac dla przypomnienia ;)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1