5 july 2012

intex

powietrze w groszki - delfin
              jak liść
           to tu - to tam

błękitnieje w łupinie - źrenica
            trawnika


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 12 | rating: 0/12 | report | add to favorite

Comments:

eyesOFsoul,  

Nie wiem why... ale urzekło.

report |

hossa,  

:)dzięki, cieszę się, taki upał, że mi się przypomniał:)

report |

szum tła,  

Witaj Aniu. Tak po Twojemu o d początku d o końca.....no i interesująco. ( u mnie deszcz jak Twoje powietrze - w groszki. Pozdrawiam:)

report |

hossa,  

po mojemu, heh:) witaj i dzięki szum, pozdrawiam rownież:)

report |

Ania Ostrowska,  

a to ci zagadka :)) zaciekawiasz

report |

hossa,  

Ania, patrz na komentarz Istar:) dziękuję

report |

Istar,  

a tam zagadka :) powietrze w groszki - kropelki wody z baseniku (koniecznie dziecięcego ) rozrzucane podczas zabawy - delfin jak liść - zabawka do wody albo do pływania, niestety bez powietrza, dziurawa? czy jeszcze nienadmuchana? błękitnieje w łupinie źrenica trawnika - a tu dowolnie - albo dno baseniku prześwituje trawą ;) albo jak to na koniec zabaw, po wodzie pływa garść trawy ;) tak to widzę :))

report |

hossa,  

ha:) o jak fajnie zobaczyłaś, cześć Istarka :) bardzo, bardzo blisko, prawie trafione, obrazek z baseniku dla dzieci i delfin zabawka, ot, impresyjka taka:)) dzień dobry:)

report |

Joha,  

Źrenice trawnika widzę w kępkach kwiatów:)

report |

hossa,  

:) ja czasami również widzę podobnie, dziękuję Joha:)

report |

Joha,  

To ja dziękuję, że mogłam odczytać, czego sama nie umiem słowem wyrazić:)

report |

hossa,  

:) dobrego dnia Joha

report |other poems: pamięć dotyku, wiadukt, z pamięci i wyobraźni, ziarenka, pierwsze kroki, z niekończącą się czułością, siódme niebo, Kino prze państwa kino światowe, z powietrza, snopy, opono pono i ho, skądś, Good morning, Vietnam, manifestacja życia, nakapało tak przy okazji, nienazywanie, Reszta to dodatki*, płotek, bąbelki słów, mój anioł i liryka miłosna, mój anioł i śmierć, mój anioł i brak wiary, mój anioł i prośba, mój anioł ma ostre pazury i zęby, miauczą zegary, lecz popij zieloną herbatą, kukułka kuka, w powietrzu para, ujrzawszy kawę, nie ma żartów, kanarkom, portalajka, W Boskim Biurze Projektowym, ułomki z sekund, na marginesie., wokół jeziora szalone dzikie, miły mój ty się mnie nie bój, Hopzdołka, Dobranoc. Dzień dobry, poniosła mnie szafa, psie poletko, sandałek, z lizakiem w ustach, Historia Lelka Kozodoja, Dawno, dawno, wczoraj chyba, O czym myślą Listożreki po śniadaniu?, ot, ciszę się* jak to łatwo powiedzieć, Wolontariat, noc zorzy, przenikliwość, All Inclusive, trzy stonogi, rozmienienie, nie rozumiem powietrza, handel na sztych, rysik, paleolit, recenzja pewnego wiersza z listopadowego konkursu, Wyliczanka, z nurtem, życie na kredens, a byłby liść opadł, Nie było cudu, no jeż czy nie jeż?, starzec otwiera usta, Idzie człowiek idzie, nie zamiatam, port na szkle, ktoś je widział? ktoś pamięta?, Na końcu Szarej Kolorowanki, wybiła dwunasta, w Żołędziowie, biała ty biała, wchodzę, Hotel Za Wcześnie Umarłych, błonnik czy aromat?, bo to się zwykle tak zaczyna, oddam kota w dobre ręce, zawodzajka, Fizyka, (wcale miły nie myślę o tobie), przeniesienia, intex, Legenda całkiem zmyślona, I co my tu mamy?, nie kołysze lecz huśta, baranajka, mamy często przymykają oko, Mazury w mini, mam dla pani skowronka, na deskach Słowackiego, Krzysztof H. psuje się nocą, gdybym był poetą...wtedy*, Zimowe Pragnienie Wierszy, odporny na infekcje- leniwiec, Bond odrzuca rewolwer, osobne planety, Jestem, Julka prosi o kilka słów, Uwaga-, wiersz dla ludzi, zapas, artysta, jak śliwka w kompot, Dziewczyny lubią brąz*, kiedy jest pięknie, chcesz naprawdę chcesz?, Łapało się to i tamto, Misterium- proza, której nie pozwolono być poezją, wodospad, niespodzianki, ja i ty, szkic, jak ? a tak, na skraju Eleonory, bardzo smutny wiersz, ktokolwiek widział kto wie niech zmilczy, A wy co?, Do koszyczka, Głodne są Pańskie Ścieżki, Zmniejszyłam się, Poranek, Tak przy okazji, kiczowate pisanko, O kogucie który chciał zostać orłem, Bywa, Kobieta, oto jest pytanie, Dla Darka, Zakręt w Kocią, serce mi pika żal warzywnika, tropiciel bajek, Dług, ropa nie benzyna, płomień, wina Camerona, te ostatnie wersy dla ciebie, ***, i nie ma synek szczepionki, Drewniany Archipelag, Idea, Bal Pod Przepiórką, być może tak wyginęły dinozaury, próba, ze środą do skrzynki, szczyt, selekcjonerska wróżba, ars poetajka, zawierzenia,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register