22 may 2011

Mam pytanie

Czy jest możliwość uzupełnienia Trumla o opcję, która pozwalałaby dodawać tekst bez własnoręcznego układania go w edycji linijka po linijce? Chodzi mi o formatowanie (wyjustowanie).
Czasem (a może zawsze) wygląd tekstu jest ważny dla jego odbioru. Pytam, bo w pierwszej próbie wrzucenia krótkiej humoreski na stronę musiałam aż sześć razy edytować tekst i zajęło mi to mnóstwo czasu. Przy dłuższym, czy bardziej skomplikowanym utworze może to być nierealne.
I czy mogłaby być dodatkowo opcja "podgląd" utworu dodawanego?
Dziękuję.


number of comments: 3 | rating: 0 |  more 

Darek i Mania,  

spróbuj wpisać to pytanie pod tutejszym (na Forum) tematem " propozycje zmiany na trumlu" tam admin Wirgiliusz może coś zaradzi :)

report |

Miladora,  

Dziękuję, zrobię tak zaraz. :)

report |

Wieśniak M,  

Mam pytanie: Od jakiegoś czasu w różowym okienku na stronie głównej pojawia się jak rozumiem sugestia twórców portalu co warto czytać. Pojawiają się w kółko ci sami autorzy , te same zdjęcia. Zdążyłem ze wszystkimi zapoznać się kilkukrotnie i teraz działają na mnie jak płachta na byka. Chciałbym wiedzieć jaki klucz stosowany jest przy tej prezentacji i czemu tak naprawdę ma służyć......

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1