24 april 2012

miau...

http://csw.art.pl/index.php?action=aktualnosci&s2=1&id=567&lang=

nie wiem, co Wy na to, ale mnie obezwładnia...


number of comments: 21 | rating: 0 |  more 

Magdala,  

w sensie, że co? że wielkość sama w sobie? czy, że projekt z Szymborską i na jej cześć? czy, że jest jedynym wirtuozem trąbki, który stracił wszystkie zęby w wyniku parodontozy, co właściwie wykluczało teoretycznie dalsze granie i robotę, a nauczył się od podstaw, od pierwszych dźwięków, od "klepania" gam grania bez zębów! i wiadomo jak to robi!!! to jest jego wielkość. a bilety - drogie :)) szkoda. buziaki, Laurko! dzięki!

report |

laura bran,  

całokształt. znowu czekam na jego płytę i bardzo żałuję, że nie posłucham go dziś. nie grzebię mu w uzębieniu, zwyczajnie podziwiam. ciekawa jestem nowego projektu. ujmuje mnie też jego podejście do innych. zakładam, że powiązanie tematyczne z Szymborską nie jest tu zabiegiem marketingowym, a wyborem artystycznym. może naiwna jestem. nie o to chodzi, że to są wielkie postaci, ale o to, że przeze mnie lubiane. buziak, Maguś, szalona kobito ;)

report |

Magdala,  

ja też mu nie grzebię, słuchałam wywiadu w Trójce i pełna zrozumienia powodowanego doświadczeniem, siedziałam w zachwycie, albowiem stres i wysiłek, jaki musiał włożyć w coś co doprowadził do perfekcji, a niemal stracił świadczy o sile i wielkości artysty, sile i wielkości człowieka. ściskam, Lauro nie chciałam Cię urazić, jeśli... to przepraszam. takie tam refleksje. nietypowe jak zwykle. sorry. :* :*

report |

laura bran,  

ojtam, a przy okazji znowu trójka... pamiętam ostatnie publiczne wystąpienie Szymborskiej, też w trójce.

report |

Wieśniak M,  

zdaje się że ni musi się podpierać nazwiskiem Szymborskiej. Oglądałem w TVN- nie wywiad z nim o tym projekcie.To raczej spóźniony odkładany projekt, którego śmierć poetki przyspieszyła a nie była sama w sobie inspiracją

report |

laura bran,  

tak, pamiętam jego występ w tle wydarzenia związanego z Szymborską. jeszcze za jej życia. nie pamiętam, czy to było tamto ostatnie trójkowe spotkanie z autorką, czy inna okoliczność, ale stanowił wówczas tło muzyczne. niesamowity :))

report |

laura bran,  

to było w Krakowie: http://www.youtube.com/watch?v=HNcvsp1zCSg ---- czy nie są obydwoje uroczy?? :)

report |

Wieśniak M,  

są no przecież:))- a swoją drogą ciekawym czy Gołota nie myśli o jakiejś okolicznościowej nawalance;)))

report |

laura bran,  

Wieś ;)) życzysz sobie prywatny pokaz :))

report |

Wieśniak M,  

wyobrażam to sobie raczej w konwencji turnieju jednego wiersza.Jeden a porządny:)

report |

laura bran,  

szykuj się na turniej 19 maja - świdermajer ring dworcowy - koniecznie zabrać rękawice ;))

report |

Drwal,  

Cholera zawsze z boku człowiek musiał by życie ustawiać pod program . Nawet na Kulturze nie ma koncertu. Przemarsze, manewry i seriale pokazują. Z przyjemnością słucham Stańki a jestem fanem Kurkiwiczą. Dziękuję Lauro nie wiedziałem a szkoda, więcej i wcześniej takich wiadomości. Do usłyszenia tych dźwięków

report |

Drwal,  

Cholera zawsze z boku człowiek musiałby życie ustawiać pod program . Nawet na Kulturze nie ma koncertu. Przemarsze, manewry i seriale pokazują. Z przyjemnością słucham Stańki a jestem fanem Kurkiewiczą. Dziękuję Lauro nie wiedziałem a szkoda, więcej i wcześniej takich wiadomości. Do usłyszenia tych dźwięków zalogowany jako Drwal poezja proza fotografia grafika wideo wiersz pocztówka poetycka dziennik Ost

report |

laura bran,  

może trójka coś nam przemyci :)

report |

sisey,  

Zamysł interesujący, cena bolesna. Gdybym tak chciał przyjechać to z trudem zmieszczę się w czterech setkach. Poczekam na płytę.

report |

laura bran,  

płyty tak, są dziełem doskonałym, ale obecność na żywo daje całą paletę przeżyć. inaczej się słucha :)

report |

sisey,  

Napisałaś: "to było w Krakowie: http://www.youtube.com/watch?v=HNcvsp1zCSg ---- czy nie są obydwoje uroczy?? :)" Nie wyobrażam sobie takiego publicznego czytania. Wiersz to intymne przeżycie. Co to było? :(

report |

laura bran,  

wieczór autorski noblistki. jedyny. potem było spotkanie w trójce, gdzie niepojęta zachłanność pani redaktor zamęczyła ją na oczach słuchaczy. Wisława pięknie czyta. właściwie, to polubiłam jej pisanie dopiero, jak usłyszałam jej własne autorskie czytanie. takie konkretne. to świetny pomysł, by wydawać tomiki wraz z płytą z czytaniem autora. wiesz, ona naprawdę dała radę.

report |

sisey,  

A ja na widownie między Michnikiem , a Gołotą? Tak, nawet to widzę, bo że Wisława "dała radę" nie wątpię.

report |

laura bran,  

biorąc pod uwagę jej wiek, to ja byłabym pełna obaw. zresztą, to trójkowe spotkanie było chyba dwugodzinne. Michnik uciekł po 45 minutach. wyszedł zapalić i nie wrócił... :))

report |

sisey,  

I to wystarczy za recenzję. Poezja to intymność. Studenckie pokoiki z Kaczmarskim zdarzają się niezmiernie rzadko, czasem raz w życiu.

report |

laura bran,  

studenckie pokoiki się pamięta, ale także z nich wyrasta.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1