Poetry

LUCJA
PROFILE About me Friends (11) Forums (2) Poetry (184)22 march 2014

potęga alkoholu (dedykuję I...)

działa z premedytacją
jak bestia pochłania nas
nakazuje stronić
od przychylnych ludzi

z nim świat realny odpływa
wraz ze złudzeniami
lepszego życia

niech coś te emocje ostudzi!

mątwa nie zna litości
wciąga przyszłą matkę
do świata ułudy

ona wciąź z koszmarem walczy
on w odwecie atakuje
by nie stracić tak zacnej zguby

bezsilna aczkolwiek świadomie
krzywdzi siebie i dziecko
którego bijące krzyczy serce

mamo pomóż mi!
nie chcę cierpieć już więcej


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 4 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

ApisTaur,  

Optyka dna butelki / zaciera obraz wszelki //:-)

report |

ZGODLIWY,  

Znam trochę temat... pogadał bym, ale to drażliwe i często wywołuje kłótnie. Powiem za to, że wiersz mi się podobywywa :) pozdrawiam M.

report |

LUCJA,  

wiem, że temat drażliwy; też bym pogadała, ale nie wiem jak to się wysyła wiadomość byś tylko Ty był odbiorcą: dobrego:)))

report |

ZGODLIWY,  

Wchodzisz na mój profil klikając nick i pod zdjęciem jest więcej opcji - rozwijasz i klikasz - wyślij wiadomość. Jeśli ja odpiszę lub wyślę jakąś wiadomość. To obok napisu wyloguj widocznego na czarnym pasku powyżej, po prawej stronie jest napis Konto - klikasz tam i rozwija się okno z wiadomościami... dalej poprowadzi intuicja :) Ja już piszę do Ciebie testowego priva... odpisz jak się uda go przeczytać :) pozdrawiam. M.

report |other poems: Żyć...o... rysss..., scalenie, bankrut, myśliciel, nienasycona, obwodnica, analiza zysków i strat, przestroga, jak mebel, nadziei cień (dla grzkor), nigdy, Motto Zycia, potęga alkoholu (dedykuję I...), galaktyka marzeń, gra słów, rozwody, zara(była)żona, reinkarnacja, prze...żądzony, po...kłosie, dlaczego, prawdziwy akt, rozum..., już nigdy, Dziś, cyrkonia, jeboszujanka, Życie frajera, gdy jej nie ma, inteligencja, zapamiętaj, marzenia mrówki, przegrzana, opentane myśli, matrymonium, wyciszenie, poranek smakosza, świetliki, szczera prawda, terrorysta, dobra żona, modlitwa, DLA FILIPKA, zawiedziona, posiłek niewiernego, imprezka, balanga, bez skruchy, namiętna, nie tylko, moje ja, zamarźnięty pingwin, siłaczka, do wilka, otrzeżwiałem, życiowy remont, płodozmian, do facetów, nadymany, melpomene, torelancja, nawrócony, olśnienie, mąż i żona, kwiatek, pirat, I po co Ci-to (z przymrużeniem oka), konfontacje, odwrotność, alchemia, bieguny, względność, dwie strony, senne majaki, jesień, zaślepiona, żagle do góry, jak feniks, nadgorliwość, pragnienie, na bezdechu, podkładka, egoista, despota, i... po sprawie, nie potrafiłeś, krzakoterapeutka, gwiazdozbiory, reanimacja, tak to jest, poniżej..., przegruchana, zasuszona, czasami..., wirtuoz, odwróceni, poli...o mania, moje szpilki, zasada płaskiego brzucha, życie robaka, wysuszona, pokoje przeznaczenia, mały gość (od mojego wnuczka dla Trumla), metamorfoza, psychokil, bzyknięta (odrobina perwersji), trzy pijawki, przywidzenie, napisz..., linoskoczek, nadpobudliwość, przepłukany, wyznanie desperata, dziecięce wspomnienia, do H..., do S..., roztrzaskane lustro, przetulona, niedopałek, ostatni lot ..., przepierka, bezradna, słońce przygrzało, no i o co chodzi...?, w pogoni, kraksa, punkt zero-stagnacja ciał, skorupiaki, zlodowaceni, Milczenie, Wiara, a...jeśli..., powinowanie, "zacięłam się", przemyśl to sam, psiakocia, DO "MATKI POLKI", odludzie, PIESKIE ŻYCIE, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, prze - silenie, zniewolona suczka, ĆMA, Ewolucja, po-sprzątane, przed euro 2012, ŁAPANKA, KROK OD ŚMIERCI, Dobre ustawienie, zabujana,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register