11 june 2013

Spotkanie

Może macie ochotę tak jak ja, spotkać się ze sobą nawzajem???
Ja bardzo chcę... Nie wiem tylko, jak to technicznie rozwiązać:(


ZGODLIWY,  

Kto wie, może już się spotkaliśmy... może ten pan na światłach w aucie obok publikował wczoraj wiersz o tęsknocie za pięknem... wybacz, poniosło :) ja już dwa razy byłem o włos od spotkania się z Trumlami, los jednak zakpił. Gdyby było jak, z chęcią uścisnął bym nie jedną dłoń ludzi stąd.

report |

Marzena Przekwas-Siemiątkowska,  

ja również, może wybierzmy jakiś miejsce i czas i się po prostu spotkajmy chociażby na kawie???

report |

Bazyliszek,  

dla mnie zbyt daleko ot tak na kawe:((((potrzebuje min. 2 dni na przyjazd i powrot:((

report |

Marzena Przekwas-Siemiątkowska,  

mnie też najbardziej odpowiada druga połowa lipca, więc może określmy jakąś datę, a bylibyście chętni, żeby rozejrzała się za noclegiem w Szamotułach, zapytała lokalną kawiarnię, czy udostępni nam salę na wieczorne czytanie poezji???

report |

ZGODLIWY,  

Ho ho ho... ja nam 145 km :)

report |

Ananke,  

:) widzę, że temat cieszy się średnim powodzeniem, autorka powinna rzucić to hasło na chat, może chwyci, ja na ten przykład dopiero zdałam sobie sprawę z istnienia tego forum. Pomysł jest nie głupi. Po pierwsze trzeba ustalić centralne miejsce Polski, czyli bez dwóch zdań Wawa,a po dwa - niestety narzucić termin - wszelakie negocjacje spełzną na niczym :) Pozdrawiam

report |

Hania,  

a może wymyslić na spotkanie jakieś piękne miejsce?

report |

Bazyliszek,  

ja i tak sie nie wyrobie, ale Szamotuly (Pniewy-Szamotuly) przywolaly wspomnienia i tak blisko do "mojego" palacu w Posadowie:)))) bawcie sie cudnie trumlowce:)))))))

report |

ZGODLIWY,  

Miałem tą przyjemność wiązania się z kilkoma już miejscami w sieci. Czasem wypływał temat spotkania w realu. Nigdy nie wychodził, bo tak różne gusta i tak różne propozycje miejsca. To nie wypali. Bo nigdy nie wypalało. Jedyny możliwy sposób to jakaś impreza tematyczna organizowana w Polsce. Wtedy termin i miejsce nie podlegają już długotrwałej dyskusji (kończoncej się niczym). Kto będzie chciał i mógł - przyjedzie... takie moje zdanie jest.

report |



other forums: Spotkanie, Poezja śpiewana,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1