19 april 2014

Zniknął z pierwszego panelu.

Zastanawiam się nad tym zjawiskiem.
Wczoraj umieściłem nową fotografię. Być może jest trochę kontrowersyjna. Nie została usunięta ale zniknęła z panelu nowości...
Czy to przypadek?
Jeśli nie - proszę kogoś kompetentnego o wyjaśnienie - dlaczego?


number of comments: 17 | rating: 4 |  more 

Wieśniak M,  

Większość zdjęć jakie zamieściłem, miało podobnie. To działalność admina. Zdejmuje z afisza bo... takie ma widzimisię. ( zdjęcie jest złej jakości, temat do d.., zawiera wątki nowoklasowe etc) Kładę jednak nacisk na - widzimisię - on tu rządzi i w ten sposób to okazuje

report |

ZGODLIWY,  

Cóż, trzeba się dostosować :)

report |

Damian Paradoks,  

to samo miałem tej nocy. Pocztówka, którą umieściłem wczoraj, została usunięta 'ukradkiem' nocą. Pocztówka z życzeniami. Nic z wielkiej poezji a jednak sposób w jaki administrator usuwa ma coś z demokracji po sowieckiej. Nie kartki mi szkoda a komentarzy niezwykle przyjaznych. które znikają. Administrator przypomina mi karpia - one takie rozmowne ;) Jeśli tym sprowokuję go do rozmowy publicznej na ten właśnie temat, krzyknę: BRAWO! :)

report |

jeśli tylko,  

całkiem znikła? to się rzadko zdarza, zwykle usuwa tylko z "ostatnio dodanych". Choć mnie też coś całkiem wywalił bez słowa. To jeszcze raz - dobrych Świąt, Damianie. I wszystkim.

report |

Damian Paradoks,  

no właśnie i to razem z Twoim komentarzem jak i Aśćki :( . Ale już dałem fotkę :)

report |

jeśli tylko,  

byłam ;)

report |

ZGODLIWY,  

Dodam tylko, że gdy admin mi usuwa jakąś pracę na amen - dostaję informację dlaczego. I nie ukrywam, że zgadzam się z argumentami jakie podaje przy usunięciu. Tu ma miejsce inny przypadek. Zdjęcie zostało na portalu ale zniknęło ze strony głównej. Po raz pierwszy się spotkałem z takim zjawiskiem. Tak jak napisałem - rozumiem, że admin jest człowiekiem i ma swoje gusta i podejmuje decyzje w zgodzie z tym jak postrzega świat. Ja się dostosuję. Mam tylko wrażenie, że jeśli zniknął celowo - prawdopodobnie decyzję podyktowało osobiste preferencje religijne... a to mnie by zabolało :)

report |

hossa,  

nie przejmuj się

report |

ZGODLIWY,  

Nie przejąłem się, lubię tu być i nie uważam, że ktoś mnie tu za bardzo ogranicza. Zdziwiłem się jak pisałem - zjawisku.

report |

jeśli tylko,  

Pierwszy raz? ja się najczęściej z tym spotykam :)

report |

jeśli tylko,  

preferencji religijnych nie zauważyła, (może ogólna poprawność w temacie?)

report |

ZGODLIWY,  

Za Encyklopedią: "Krotochwila – utwór sceniczny, służący rozrywce. Posługuje się humorem sytuacyjnym, karykaturą, błazenadą i wyjaskrawieniem." w połączeniu z "świąteczna" i wisielcem.... trochę chyba jest :P

report |

Damian Paradoks,  

to jest selektywne i prewencyjne usuwanie, ZGODLIWY :) Też to miałem. Jedyne co Ci pozostaje to pisać pod zdjęciem komentarze do samego siebie by inni (ja również) nie przeoczyli Twego utworu :)

report |

Aśćka,  

a napisałeś do Admina? ja krótko poprosiłam, kiedy mi postawił minusa:) dostałam odpowiedź i ok. Minusy mnie motywują, kiedy znam przyczynę:) tamta kartka była dość wisielcza i choć lubię Twoje prace (te wisielcze też:) to jak na Wielkanoc Była taka dość.. hm ulrichowo von jungingenowa w ostatnim akcie jego bytności na świecie:):):):) pozdrawiam, twórz!!!

report |

ZGODLIWY,  

Nie przejąłem się, nie uważam też aby moje ostatnie zdjęcie było błyskotliwie urocze. Ale też nikogo nie uraziło... nie naśmiewałem się z żadnych bogów, nie byłem złośliwy, uszczypliwy i jakiś tam... to jest prowokacyjne, uważam, że czasem przydaje się odrobina prowokacji... Problem pojawia się, gdy prowokuje się katolików... ich katolickość... a w tym przypadku - płytkość przeżywania wiary... się wygadałem :) mi lepiej :P

report |

ja już panu dziękuję,  

...a mnjie zdjął dwa wiersze z niewiadomych przyczyn, bo byly baaardzo spokojne i nie zawierały zadnych zakazanych treści...cóż, cenzura, nawet poczta z jednyn z nich nie wyszła, czyli czytają...pewnie automaty ehehe...trochę się to kłóci z tym co napisane na ścianie trumla, ale niech mu tam...

report |

Szafranka,  

wieczorem bylo na głównej, nowe, rankiem zniknęło. Wyjątkowo, u mnie mgiełka pozostała. No, ale Wy jej nie...spotkacie.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1