20 january 2013

Znikające komentarze

Czy zdarza się często sytuacja gdy pod jakimś zdjęciem znikają komentarze ? Nie chodzi o blokowanie jakiejś osoby,, czy łamanie regulaminu.
Przykład z dziś:
Mam sobie zdjęcie (komentarzy 8), ktoś wpisuje mi kolejny... i trach 5 innych się ulatnia. Nie tylko jednej osoby. Ja nic nie robiłem, nie było w nich ani wulgaryzmów. Zwykłą wymiana zdań. (najdziwniejsze, że licznik komentarzy wciąż wskazuje, że jest ich 9)

Czy to się zdarza często?


number of comments: 12 | rating: 0 |  more 

Wieśniak M,  

Zdarza się, choć raczej u mnie znikają pojedyńcze komentarze, często moje własne, więc nie wchodzi w rachubę usunięcie przez komentującego. Zdarza się że mam na poczcie komentarz, a pod tekst nie i wtedy nie wiem czy sam zniknął czy został usunięty przez komentatora.

report |

Wirgiliusz,  

proszę podać jaka to była praca. Sprawdzę co się stało.

report |

ZGODLIWY,  

Mój wiersz "Słowogracja". W linku końcówka "poetry-detail/144548"

report |

AniS,  

Tak, znikają, to fakt...

report |

Wirgiliusz,  

W tym przypadku jeden użytkownik postanowił się z Trumla wypisać. Usunięcie użytkownika na jego prośbę wiąże się ze zniknięciem wszystkich jego prac, komentarzy i subkomentarzy. Tą jednak kwestię nadal analizuję czy jest optymalna.

report |

ZGODLIWY,  

To fakt - pierwszy komentarz był Ghost i pod nim dyskusja na kilka osób. Szkoda, że po zniknięciu wpisów jednej osoby - znikają też wpisy innych (bo były subkomentarzami). Skoro tak technicznie musi być, trudno. Dziękuję za informację.

report |

jeśli tylko,  

czasem komentarze wypisanych pozostają, i kiedy klikam na nicku przechodzę nie do profilu, a na stronę ogólną Trumla. Chyba lepiej byłoby gdyby komentarze pozostawały, bo robią się dziury w rozmowach pod pracami - i jest często bezsens.

report |

Szel,  

jesli ktos postanowil zniknac Wirgiliuszu po calosci to powinno sie uszanowac jego decyzje,

report |

ZGODLIWY,  

Zgadzam się, tylko szkoda. Bo ktoś ten zaczyna dyskusję, inni się dołączają i kilkanaście wpisów zasługuje na pozostawienie. A wypada cała dyskusja... szkoda, ale rozumiem, tak to już jest :) Jak ducha dorwę to jej nogi powyrywam :P

report |

Darek i Mania,  

zniknąć mógł ale komentarze powinny zostać - ponieważ ten ktoś uczestniczył w dyskusjach itd

report |

Szel,  

jestesmy w wirtualu Mariusz..i zaden wpis nie zasluguje na pozostawienie go tu beznamietnego, jesli sobie duch tego nie zyczy..tym niemniej wierze w Admina

report |

ZGODLIWY,  

Trzeci raz piszę, że jest to dla mnie zrozumiałe, czytelne i jasne. Szanuję decyzję i przyjmuję do wiadomości zasadę. Nie mam wątpliwości co do jej słuszności. Jednak nie zmienia to faktu, że jest mi smutno z tego powodu :)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1