Forums

LittleDiana
PROFILE About me Friends (1) Forums (2) Prose (47)


7 february 2021

Czy moje opowiadanie jest kiepskie?

Od grudnia piszę moje opowiadanie "Laura w Krainie rzeczywistości" i pierwsze rozdziały były nawet komentowane pomimo, że według mnie w późniejszych jest mniej błędów. Na razie jest sześć rozdziałów, opowiadanie ciągle jest tworzone, pomimo, że nikt go nie czyta.
Co jest w nim nie tak? Co myślicie o postaciach, fabule?


number of comments: 1 | rating: 1 |  more 

Weronika,  

Na jakiej podstawie wyciągasz wniosek, że nikt Cię nie czyta? Przecież na Trumlu nie ma licznika odwiedzin pod pracami. Ci którzy czytają, nie mają też obowiązku ustosunkowywać się do Twoich prac, tak jak i Ty nie ustosunkowujesz się do prac zamieszczanych przez innych. Zamieszczanie swoich prac nie powinno być traktowane jako odmianę celebryctwa. Może trzeba też budować jakieś relacje społeczne. Przeczytałam to co tutaj zamieściłaś, i to co ze swej strony mogę powiedzieć, to że jeżeli jesteś faktycznie tak młoda, jak się prezentujesz, to masz spory zmysł obserwacji i dość bogate słownictwo, co nie jest dziś powszechne wśród tak młodych osób. Dzisiaj jest za wcześnie żeby coś więcej dodać. Pisz.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1