16 october 2015

informacyjnie: etapy tworzenia "Autumn"

 


informacyjnie: etapy tworzenia "Autumn"

rysowanie/malowanie myszka komputerowa, farbami, pedzlami, narzedziami w programie Corel PaintShop Pro X5 (bez pomocy manekina lub przerobki zdjecia)

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 13 | rating: 0/0 | report | add to favorite

Comments:

alt art,  

babie lato..

report |

Eva T.,  

chyba tak :)

report |

Damian Paradoks,  

w kuchni wszystka smakuje bardziej ;)

report |

mua,  

coś tam miałeś rację o nakładani siem na Picassa heheh

report |

Damian Paradoks,  

eee tam racje ;) Byłem nie tak dawno w odświeżonym po trzech latach przerwy muzeum Picasso w Paryżu i te portrety z nachodzącymi się twarzami wlazły mi w oko. Tobie też by weszły :)

report |

Eva T.,  

Picasa Picasso nie dorowna :)))

report |

Damian Paradoks,  

tworzenie jest w tym wszystkim co mnie przyciąga. wynik również :)

report |

Eva T.,  

tak sie rozpisalam, ze polaczenie internetowe mi sie urwalo :D wiec jeszcze raz sprobuje...

report |

Eva T.,  

maluje w miare moich umiejetnosci. Jak juz wielokrotnie tutaj mowilam, dla mnie to idealne rozwiazanie (ilez drzew by mi bylo trzeba na papier sciac ;) Zawsze mi sie wydaje, ze mozna odroznic czy cos malowane czy tylko przerobione w programie graficznym. Przerobek osobiscie nie doceniam, ani u siebie, ani u innych. Uwazam, ze to nie jest moja zasluga, aby otrzymywac oklaski ;) to tylko kilka klikniec, kilka minut pracy, po prostu pozyteczne efekty :) o, jako przyklad moj obrazek profilowy (m. in. o takich przerobkach tu pisze). Damian, dziekuje za zagladniecie i pozostawienie sladu :)

report |

Damian Paradoks,  

pod koniec ubiegłego wieku (jak ten czas płynie), a dokładniej po 1997 gdy we Francji zaczął się rozpowszechniać Internet i programy graficzne, zaczęły się mnożyć przerabiane zdjęcia i filmy. To wywierało wrażenie. Były efekty i efekciki a potem przesycenie by nie powiedzieć banicja. Ale przetrwało i przetrwa to w 'nowszych' formach". Zawsze jest powrót do autentyczności i do przymknięcia kurka gdy 'tworzenie' staje się fabryką. Z zaciekawieniem oglądam Twoje obrazy bo widzę w nich Twoją obecność. Ta kuchnia o której wspomniałem :)

report |

Eva T.,  

no tak, nieograniczona ilosc mozliwosci przerabiania obrazkow, manipulacji. Nie mam nic przeciwko temu, nie lubie tylko, gdy robi sie to ze zdjeciami, ktore nie sa wlasnego autorstwa i nie ujawnia sie tego faktu. Uwazam to za nie fair :)

report |

locusminoris,  

Pozdrawiam Ewo..:)

report |

Eva T.,  

odpozrawiam serdecznie :)

report |other graphics: Historia lub Histeria, niepokój w kwiecistej sukience, "Patrzą na mnie, więc pewnie mam twarz." -Miron Białoszewski, pod parasolem, x, starry night, nie tylko w kratkę, grudzień, prognoza pogody, lekkość snu, w sieci, magnolia, sen o wiośnie, poem of the atoms, nobody is perfect, withered flowers blooming, love movement, mosaic, dreamy moments, november, and learn to fly again, jesienny zachód słońca, golden october, "Księżyc jest zimny moja droga Gwiazdo Wieczorna" - Renate Schoof, "Cała okazałość Skrzydeł - to tylko trzepot Powiek - przed Tobą." - Marina Cwietajewa, wracają kolory, (bez tytułu 2), "z pustej drogi zasuszonych traw niedoszłych uśmiechów i powieszonych gwiazd" - Lothar Herbst, okruchy światła, L'étoile de mer, Corvidae, blue of winter, little talks, with butterflies, Jesień z przymrużeniem oka, Whispering, obrazy wewnętrzne, czy tak? (shadows), shadows, informacyjnie: etapy tworzenia "Autumn", w plamie (wyrwany detal z "Autumn"), Autumn Morning, Autumn, kształty i kolory 2, kształty i kolory, widok z okna 2, widok z okna, mushrooms, anioł chyba, próba porozumienia, śpiąca kobieta, portret dziewczyny, landscape, ., akrobatka, ..., ptaszyna, "w środku mnie rozrasta się drzewo gałęzie ciasno przylegają do moich żył" -Halina Poświatowska, opowieści 2, "Epoki lubią rozprawiać na temat cnót, których nie posiadają." -G. E. Lessing, miejsca i nastroje, Chciałabym..., wróble i słowiki, Untitled, miszmasz, The Peacock, The King, Woman With Birds 2, "Chyba to sprawił wrzesień, że prawie nic już nie czuję. Słucham, jak teraz upał zamiera, ciszą pulsuje." -Jeremi Przybora, 146, 142, 138, 137, The Last Unicorn, While Your Lips Are Still Red, "gdy nocne ptaki swoimi skrzydłami otulają mrok" -Apis Taur, Another Night In, 133, "Tylko horyzont uchyla nieba księżycem, i droga długo wiedzie we wspomnienie. I twoje dłonie sieją między nami dal." -Julian Przyboś, "Nie śniło mi się nic, nie śniło mi się nic, lecz gdyby mi się śniło, toby tak ślicznie było!" -Julian Tuwim, (tytuł mam, ale nie podam), Podmuch, 128, "rosło w niej zielone zdziwienie rozgałęziało się zielone zdziwienie" -Halina Poświatowska, "Szanowne moje oczy, nie najlepiej z wami. Dostaję od was rysunek nieostry, A jeżeli kolor, to przymglony" -Czesław Miłosz, 121, 116, 111, 76, 60, 53, 38, 34, 33, 28, The Winter, Mysteries Of Love, "Kiedy jestem sama, boję się odwrócić zbyt szybko" -Anna Świrszczyńska, „Czy ktoś ten grzyb uperfumował?” -John Cage, Faceless,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register