Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (26) Prose (360)


10 february 2018

Apel.

Apel do wszystkich, którzy piszą na Trumlu poezję i prozę. Aby do swoich złudnych wrażeń i przemyśleń, nie wzywali Boga Wszechmogącego, bo nie zostaną bez konsekwencji wszyscy, którzy nadaremnie wzywają Boga Wszechmogącego (Wj 20,7)


number of comments: 11 | rating: 0 |  more 

byłem...,  

Nie zauważyłem,żeby zbyt wiele osób zwracało się do Boga Wszechmogącego. Ja częściej zwracam się do ZUS-u i urzędu skarbowego...

report |

AS,  

bosz...zabrakło jeszcze kropidła :P

report |

dobrosław77,  

@Jestem. Każdy zwraca się tam, gdzie ma sprawę, ala z pewnością, nie nadaremno.

report |

dobrosław77,  

@Monika PeKa. W Biblii nie ma kropidła, jest świadomość, że Biblia jest instrukcją życia w systemie. Jezus Zbawiciel wzorem człowieka dla człowieka.

report |

AS,  

taaa...jasne :P może dla wierzącego...:)

report |

dobrosław77,  

@Monika PeKa. Według ciebie, jak zaistniał świat materialny, umownie nazwany ?

report |

byłem...,  

Dobrosławie,szanuję Twoją wiarę i poglądy,ale od ich szerzenia i dyskusji są inne strony w internecie. Szanuj choć trochę innych i ich światopogląd i nie wciskaj tutaj swojego. Znamy go i wystarczy...

report |

nicnowego,  

...ja jestem drogą, prawdą i życiem, aczkolwiek wino w Kanie Galilejskiej było niezłe ... uwielbiam złożoność Jezusa

report |

Ananke,  

taaaa. Ah wszyscy wy tu piszący! zanim tu wejdziecie grzesznicy, niech każdy z was odmówi trzy zdrowaśki, nieee lepiej dla pewności pięć! Potem w trakcie pisania i czytania, gdy najdą was nieczyste myśli, niech każdy się wychłosta drugą ręką. A gdy opuścicie to rozpustne miejsce udajcie się do spowiedzi, a potem pokuta i jeszcze z kilka zdrowasiek nie zawadzi. Dobrosław czy jak Cię tam zwą, ja Cię proszę, daruj sobie.

report |

dobrosław77,  

@nicnowego. Uczynione wino było symbolem śmierci Jezusa Zbawiciela w zastępstwie śmierci człowieka, aby człowiek nie poniósł wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków. I za to należy uwielbiać i naśladować Jezusa Zbawiciela (Jan 14,6)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1