Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (26) Prose (360)


11 november 2017

Dlaczego ludzie nie są zainteresowani jak zaistniało uniwersum ?

Dlaczego to dla nich nie jest priorytetem ?


number of comments: 8 | rating: 2 |  more 

byłem...,  

Jeśli przez universum rozumiesz wszechświat,to ja interesuję się tym od lat. Wraz ze mną,szuka odpowiedzi na to pytanie,dziesiątki mądrych,wykształconych ludzi.Większość jednak z nas (gatunku) jest zainteresowanych stanem swojego konta w banku.Tym,jak piszesz "priorytetem",nie nakarmisz rodziny i nie zapłacisz za prąd i dostęp do internetu. Z Twoich wpisów wynika,że Ty już wiesz,ja jeszcze nie...

report |

Krzysztof Konrad Kurc,  

Dzięki jestem :) nie muszę więcej pisać. Pomyśl o mrowisku.

report |

byłem...,  

Staram się jak mogę,nie zabijać mrówek i aby kij nie drażnił królowej...:)

report |

dobrosław77,  

@Jestem, @ariman. Jak zostało stworzone uniwersum holograficzne, czyli system duchowo - informacyjny, którego instrukcją życia w systemie jest Biblia, a Jezus Zbawiciel wzorem człowieka dla człowieka. Jest priorytetem, bo decyduje o świadomości, że myśli, słowa i uczynki o wysokiej częstotliwości wibracji, zbieżne są z Ewangelią Jezusa Zbawiciela i decydują o strzeżeniu, dobrobycie i bezpieczeństwie człowieka, którego doświadczam, i ty możesz doświadczyć, oraz zbawienia, czyli życia wiecznego w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj. 21)

report |

dobrosław77,  

@ariman. Nawiedzonego przez Ducha Świętego, który mówi o prawdzie ostatecznej.

report |

dobrosław77,  

@ariman. Według ciebie jak zaistniał świat materialny, umownie nazwany ? Proszę o szczegóły.

report |

dobrosław77,  

@ariman. Bóg Wszechmogący stworzył twórczą myślą wirową formę energii i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki rodzajów informacji zamieszczone w wirowej formie energii, stając się rodzajami informacji w wirowej formie energii, umownie nazwane materią.

report |

Belamonte/Bożydar,  

Dla Platona Bóg wziął chaos i ukształtował w harmonię. Według wzoru myślowego, który jest istotą żywą, Jezus?, No a potem mieszał chaos z duszą i powstał nasz świat. Fajny okrągły i wiecznie naśladujący niewidzialne, super. On ma duszę i my mamy. Według Empedoklesa, cztery żywioły się mieszają wiecznie i rozdzielają. Według katolików Bóg z niczego fajnie postanowił, syna wysłał by go zabić i jest dobrze od tego czasu. Żydzi wierzą że dusze wybranych zmartwychwstaną i będą się pasły na zielonych.. Nie ma wiecznych ogni piekielnych. Bardziej ludzkie , prawda. . A Hindusi wierzą że ten niewidzialny się wyłonił bo go moc przepełniła. A każdy z nas to jego cząstka. Ja też tak chyba wierzę. I tak dalej. Jest wiele poglądów. Uznaję energię, materię i świadomość jako trzy w jednym. Jestem przeciwny nawracaniu. Przecież każdego stworzył Bóg lub nie stworzył. Każdy tak czy siak powinien szukać rozwiązań i szanować innych ucząc się od zwierząt minimum przyzwoitości, psa, niedźwiedzia, sarny. Materia to właściwie duch, tylko trwalszy, przemienia się, znikają góry, wyparowują rzeki. Mądrzy naukowcy to badają a ludzie muszą umrzeć. Przed natrętnymi agresorami trzeba się bronić, trzeba się modlić do wszystkich bogów żeby samemu nie stać się bestią ludzką. Biblia ma fajne kawałki. Psalmy i Księga mądrości, niezły dreszczowiec o tym wyjściu z Egiptu. Księga przysłów. t"Czasem obcy kocha cię nad brata". To książka narodu żydowskiego, budząca szacunek. To ja Belamonte, nowy prorok :-) Najbardziej ostatnio przejmuję się swoimi problemami zdrowotnymi. Kiedyś poczytam, zagłębię się w twoje teksty. Trudne są przy pierwszym zetknięciu. Każdy ma prawo pisać. Pisz więc dużo i dawaj na trumla jak uważasz że są dobre i gotowe.. Pozdrawiam.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1