Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (26) Prose (360)


29 october 2017

Czy Bóg Wszechmogący może kochać wszystkich ludzi ?

Według Biblii, to ludzie nie chcą, aby Bóg Wszechmogący kochał wszystkich.


number of comments: 13 | rating: 1 |  more 

Ananke,  

ja przepraszam szanownego Autora, ale czy ciut nie za dużo tu tej krucjaty ? Jest Pan monotematyczny, poczytałabym o czymś innym.

report |

dobrosław77,  

@Ananke Jestem otwarty na różne tematy ale zbawienie człowieka jest najważniejszym tematem.

report |

Ananke,  

no i chwała Ci za swoją misję, ale ja nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do tego typu posłannictwa.

report |

Gramofon,  

zbawienie jest tak ważne, że człowieki zapominają, że żyją tu i teraz i zamiast być dobrymi, są zwykłymi ku..niedobrymi.

report |

dobrosław77,  

@Ananke Każde miejsce jest odpowiednie, gdy dotyczy ostrzeżenia brata naszego przed konsekwencjami czynienia zła, w systemie duchowo-informacyjnym (Ez. 3,18)

report |

Ananke,  

Dobrosław jak potrzeba mi warzyw idę do warzywniaka, jak mam ochotę na ciastko do cukierni, a jak mi brakuje drogowskazów, duchowego wsparcia i morałów także wiem gdzie się udać w tym celu.

report |

byłem...,  

Drogi Dobrosławie. Jak Ananke,uważam,że powinieneś trochę zwolnić. Twoja wiara-twoja sprawa. Jak zjesz cukierka raz na jakiś czas,może bardzo smakować. Jak się dorwiesz do dużej torby,może się skończyć nieciekawie a i porzygać się możesz. Tak samo działa nadmierny,intensywny przekaz o czymkolwiek....

report |

Wiktoria,  

Pierwszy raz słyszę, że według Biblii ... cóś w tyn deseń. możesz podać konkrety. Tylko bez czczych wymysłów proszę

report |

dobrosław77,  

@Wiktoria Rozpoczynając od Edenu, w którym spożyli owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Który uczynił destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji. Wszelkie złe uczynki człowieka były przyczyną potopu (Rdz 6,5-8) Następnie skazanie Jezusa Zbawiciela na śmierć, a uwolnienie Barabasza (Jan 18,39-40) Oraz Księga Objawienia, w które za swoje złe uczynki poniosą konsekwencje (Obj 21,8)

report |

Wiktoria,  

Banana ... Dobrosławie, zlituj się nad nami Trumlowiczami ;)

report |

dobrosław77,  

@Jestem Biblia - instrukcja życia w systemie, ostrzega przed czynieniem myślami, słowami i uczynkami destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie. Aby nie ponieś wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo. Ale żyć wiecznie w nowym systemie. Dlatego wiedzy biblijnej, decydującej o życiu i śmierci, nie można porównać z niezdrowym obżarstwem.

report |

dobrosław77,  

@Wiktoria Lituję się nad wami, bo piszę o prawdzie ostatecznej, która decyduje o wiecznej śmierci, i o życiu w nowym systemie.

report |

alt art,  

obrzydłe panu serce wyniosłe, z pewnością karania nie ujdzie..

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1