Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (15) Prose (355)

29 october 2017

Czy Bóg Wszechmogący może kochać wszystkich ludzi ?

Według Biblii, to ludzie nie chcą, aby Bóg Wszechmogący kochał wszystkich.

number of comments: 13 | rating: -1/1 | report | add to favorite

Comments:

Ananke,  

ja przepraszam szanownego Autora, ale czy ciut nie za dużo tu tej krucjaty ? Jest Pan monotematyczny, poczytałabym o czymś innym.

report |

dobrosław77,  

@Ananke Jestem otwarty na różne tematy ale zbawienie człowieka jest najważniejszym tematem.

report |

Ananke,  

no i chwała Ci za swoją misję, ale ja nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do tego typu posłannictwa.

report |

Gramofon,  

zbawienie jest tak ważne, że człowieki zapominają, że żyją tu i teraz i zamiast być dobrymi, są zwykłymi ku..niedobrymi.

report |

dobrosław77,  

@Ananke Każde miejsce jest odpowiednie, gdy dotyczy ostrzeżenia brata naszego przed konsekwencjami czynienia zła, w systemie duchowo-informacyjnym (Ez. 3,18)

report |

Ananke,  

Dobrosław jak potrzeba mi warzyw idę do warzywniaka, jak mam ochotę na ciastko do cukierni, a jak mi brakuje drogowskazów, duchowego wsparcia i morałów także wiem gdzie się udać w tym celu.

report |

Jestem,  

Drogi Dobrosławie. Jak Ananke,uważam,że powinieneś trochę zwolnić. Twoja wiara-twoja sprawa. Jak zjesz cukierka raz na jakiś czas,może bardzo smakować. Jak się dorwiesz do dużej torby,może się skończyć nieciekawie a i porzygać się możesz. Tak samo działa nadmierny,intensywny przekaz o czymkolwiek....

report |

Wiktoria,  

Pierwszy raz słyszę, że według Biblii ... cóś w tyn deseń. możesz podać konkrety. Tylko bez czczych wymysłów proszę

report |

dobrosław77,  

@Wiktoria Rozpoczynając od Edenu, w którym spożyli owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Który uczynił destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji. Wszelkie złe uczynki człowieka były przyczyną potopu (Rdz 6,5-8) Następnie skazanie Jezusa Zbawiciela na śmierć, a uwolnienie Barabasza (Jan 18,39-40) Oraz Księga Objawienia, w które za swoje złe uczynki poniosą konsekwencje (Obj 21,8)

report |

Wiktoria,  

Banana ... Dobrosławie, zlituj się nad nami Trumlowiczami ;)

report |

dobrosław77,  

@Jestem Biblia - instrukcja życia w systemie, ostrzega przed czynieniem myślami, słowami i uczynkami destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie. Aby nie ponieś wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo. Ale żyć wiecznie w nowym systemie. Dlatego wiedzy biblijnej, decydującej o życiu i śmierci, nie można porównać z niezdrowym obżarstwem.

report |

dobrosław77,  

@Wiktoria Lituję się nad wami, bo piszę o prawdzie ostatecznej, która decyduje o wiecznej śmierci, i o życiu w nowym systemie.

report |

alt art,  

obrzydłe panu serce wyniosłe, z pewnością karania nie ujdzie..

report |

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.

contact with us

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register