Ania Ostrowska
16 september 2015 at 20:54

Jeslinko, dziękuję najpiękniej jak potrafię! Moim zdaniem ta wersja jest o niebo (sic!) lepsza :)))

report

jeśli tylko
16 september 2015 at 21:12

dziękuję, zachowam obie (na razie? :) może jeszcze ktoś porówna :)

report

doremi
16 september 2015 at 21:19

Jeślinko, wersja 2 - dla Ani O. :)

report

jeśli tylko
16 september 2015 at 21:20

Miało być "na życzenie" już zmieniam :) a Tobie która się bardziejpodoba?

report

doremi
16 september 2015 at 21:24

wersja 2 :)

report

jeśli tylko
17 september 2015 at 21:37

chyba jest bardziej naturalna (czy jakoś tak :)

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
16 september 2015 at 21:49

i ja optuję za drugą wersją :)

report

jeśli tylko
29 september 2015 at 23:09

widzę, że ta wersja zdecydowanie bardziej się podoba :)

report

Damian Paradoks
16 september 2015 at 23:28

Jestem za tą wersją :)

report

jeśli tylko
17 september 2015 at 09:41

wersja 2 już zebrała więcej głosów niż 1, jak widać warto czasem przemyśleć drugi raz :)

report

Damian Paradoks
17 september 2015 at 12:42

nawet tu zadziałała selekcja naturalna :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register