16 september 2015
postcards
robi się cicho i chłodno - wersja 2 na życzenie Ani O.
Jeslinko, dziękuję najpiękniej jak potrafię! Moim zdaniem ta wersja jest o niebo (sic!) lepsza :)))
report
dziękuję, zachowam obie (na razie? :) może jeszcze ktoś porówna :)
Jeślinko, wersja 2 - dla Ani O. :)
Miało być "na życzenie" już zmieniam :) a Tobie która się bardziejpodoba?
wersja 2 :)
chyba jest bardziej naturalna (czy jakoś tak :)
i ja optuję za drugą wersją :)
widzę, że ta wersja zdecydowanie bardziej się podoba :)
Jestem za tą wersją :)
wersja 2 już zebrała więcej głosów niż 1, jak widać warto czasem przemyśleć drugi raz :)
nawet tu zadziałała selekcja naturalna :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
Jeslinko, dziękuję najpiękniej jak potrafię! Moim zdaniem ta wersja jest o niebo (sic!) lepsza :)))
report
dziękuję, zachowam obie (na razie? :) może jeszcze ktoś porówna :)
report
Jeślinko, wersja 2 - dla Ani O. :)
report
Miało być "na życzenie" już zmieniam :) a Tobie która się bardziejpodoba?
report
wersja 2 :)
report
chyba jest bardziej naturalna (czy jakoś tak :)
report
i ja optuję za drugą wersją :)
report
widzę, że ta wersja zdecydowanie bardziej się podoba :)
report
Jestem za tą wersją :)
report
wersja 2 już zebrała więcej głosów niż 1, jak widać warto czasem przemyśleć drugi raz :)
report
nawet tu zadziałała selekcja naturalna :)
report