alt art
4 april 2020 at 14:29

dlaczego to nazywają niebem, bo zapomniałem..

report

jeśli tylko
4 april 2020 at 15:07

o który punkt pytasz?..

report

alt art
4 april 2020 at 15:14

o wszystkie punkty ponad głową..

report

jeśli tylko
4 april 2020 at 16:52

a, bo jest pomarańczowe (a gaje pomarańczowe na zboczach, jak widać, niebieskie..

report

alt art
4 april 2020 at 16:57

no prawie jakbym z wikipedią miał okoliczność..

report

jeśli tylko
4 april 2020 at 19:53

czy mm się poczuć zaszczycona porównaniem?..

report

alt art
6 april 2020 at 11:17

mi w skromności swojej zrezygnowałbym z tego niewątpliwego zaszczytu..

report

smokjerzy
4 april 2020 at 16:32

inni najbardziej potrzebni są, gdy ich nie ma...;)

report

jeśli tylko
4 april 2020 at 16:55

ach, człowiek to tak, z nienacka, przekorny..

report

smokjerzy
4 april 2020 at 18:24

no tak, bez nienacka to już całkiem przechlapane...;))

report

jeśli tylko
4 april 2020 at 19:53

ale a to jak przyjemnie..

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
4 april 2020 at 19:05

cudne wspomnienie :)

report

jeśli tylko
4 april 2020 at 19:56

Hej, Contesso, sprzed 2 lat, beztroskie dni.. :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register