4 april 2020
photography
trochę nostalgii (gdy wolno było być z innymi..)
dlaczego to nazywają niebem, bo zapomniałem..
report
o który punkt pytasz?..
o wszystkie punkty ponad głową..
a, bo jest pomarańczowe (a gaje pomarańczowe na zboczach, jak widać, niebieskie..
no prawie jakbym z wikipedią miał okoliczność..
czy mm się poczuć zaszczycona porównaniem?..
mi w skromności swojej zrezygnowałbym z tego niewątpliwego zaszczytu..
inni najbardziej potrzebni są, gdy ich nie ma...;)
ach, człowiek to tak, z nienacka, przekorny..
no tak, bez nienacka to już całkiem przechlapane...;))
ale a to jak przyjemnie..
cudne wspomnienie :)
Hej, Contesso, sprzed 2 lat, beztroskie dni.. :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
dlaczego to nazywają niebem, bo zapomniałem..
report
o który punkt pytasz?..
report
o wszystkie punkty ponad głową..
report
a, bo jest pomarańczowe (a gaje pomarańczowe na zboczach, jak widać, niebieskie..
report
no prawie jakbym z wikipedią miał okoliczność..
report
czy mm się poczuć zaszczycona porównaniem?..
report
mi w skromności swojej zrezygnowałbym z tego niewątpliwego zaszczytu..
report
inni najbardziej potrzebni są, gdy ich nie ma...;)
report
ach, człowiek to tak, z nienacka, przekorny..
report
no tak, bez nienacka to już całkiem przechlapane...;))
report
ale a to jak przyjemnie..
report
cudne wspomnienie :)
report
Hej, Contesso, sprzed 2 lat, beztroskie dni.. :)
report