27 maja 2019
fotografia
ostróżka
piękność obdarta z koloru - czy to nie okrucieństwo...;)
zgłoś
kolor jest zakłamywaniem rzeczywistości i oczywistym zaprzeczeniem piękna, przecie..
pozostała forma - megafonu.. krzyczy o.. no właśnie..
nie ma nic bardziej zakłamanego od rzeczywistości, skoro nie poddaje się obiektywnym opisom; takoż i piękno zależne jest od preferencji patrzącego ( lub wąchającego - wystarczy wytarzać się w tym, w czym pies )...
Mój tam lubił nawet w ostróżkach ;))
...szeroko otwarta
wejście czy wyjście? ;)
dama z klasą :)
a jaka smukła ;)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
piękność obdarta z koloru - czy to nie okrucieństwo...;)
zgłoś
kolor jest zakłamywaniem rzeczywistości i oczywistym zaprzeczeniem piękna, przecie..
zgłoś
pozostała forma - megafonu.. krzyczy o.. no właśnie..
zgłoś
nie ma nic bardziej zakłamanego od rzeczywistości, skoro nie poddaje się obiektywnym opisom; takoż i piękno zależne jest od preferencji patrzącego ( lub wąchającego - wystarczy wytarzać się w tym, w czym pies )...
zgłoś
Mój tam lubił nawet w ostróżkach ;))
zgłoś
...szeroko otwarta
zgłoś
wejście czy wyjście? ;)
zgłoś
dama z klasą :)
zgłoś
a jaka smukła ;)
zgłoś