18 october 2013

Proszę o przywrócenie tekstu Wieśniaka M.

Może być "obrany" z dyskusji z GA. Tak by było nawet lepiej. Uważam, że nie można karać Wieśniaka i nas wszystkich. Uważam, ze Admin zbyt długo tolerował napaści personalne i inwektywy autorstwa GA, przyczyniając się do zaostrzenia sytuacji. W takiej sytuacji nie można karać użytkownika za obronę siebie.


number of comments: 35 | rating: 10 |  more 

Wieśniak M,  

I ja proszę o zwrócenie mnie samego. To co piszę w dziennikach jest moją własnością potwierdzoną przy publikacji. Nie widzę podstaw do pozbawiania mnie tej własności. Tekst nie jest obraźliwy nie zawiera gorszących wulgarnych treści. Nie obraża uczuć religijnych, Nie przekazuje treści o charakterze politycznym . Nie poniża grup religijnych etnicznych mniejszości seksualnych. A jeżeli w jakiś sposób narusza zasady regulaminu portalu to proszę o uzasadnienie które.

report |

Ania Ostrowska,  

i ja przyłączam się do wniosku

report |

Ananke,  

zgoda i ja także uważam, że można dziennik "oddać" i wyłuskać z tego, co niestosowne i obraźliwe

report |

jeśli tylko,  

z komentarzy :)

report |

Ananke,  

he he no tak oczywiście miałam na myśli komentarze ;)

report |

mua,  

aa ja to nie wiem o co kaman , bo nie czytałem, lecz jestem za przywróceniem ;))... no w wolnej chwili bym poczytał hehehh

report |

Eva T.,  

ja rowniez, poniewaz nie wierze, ze wpis lub komentarze Wieśniaka naruszyly zasady regulaminu.

report |

Ananke,  

po prostu tam rozgorzała dyskusja, Admin nic nie miał do dziennika (tak przypuszczam), ale żeby się nie bawić w czytanie każdego wpisu (na to trzeba czasu), usunął całość...

report |

mua,  

skurczybyk ten Admin nu nu nu , a o tym żeby na stronie głownej rozdzielić poezję, dziennkik, zdjęcia i grafikę na oddzielne działy to nie pomysli . Tylko tego co przed chwila trzeba szukac kilometr dalej hehehh

report |

.,  

Proszę Admina o zwrot własności autorowi - byłoby to dobrze widziane przez większość i służyło ułagodzeniu sytuacji która jest i tak napięta :)

report |

Istar,  

wydaje się że i w takiej sytuacji mój wiersz powinien był zniknąć. proszę zwrócić Wieśniakowi co Wieśniacze. trudno uwierzyć że admin posunął się do tego względem Wieśniaka, na prawdę bardzo trudno...

report |

Magdala,  

popieram wniosek Jeśliny, zważywszy, że to był bardzo pozytywny tekst.

report |

jeśli tylko,  

Tu się punktowanie nie liczy, nie chodzi o to, to apel do Admina, więc istotne są tylko jawne wypowiedzi.

report |

xyz,  

obecna i z Wami

report |

Wieśniak M,  

Dziękuję Wam wszystkim za poparcie :))))

report |

jeśli tylko,  

punktowanie tutaj nie ma najmniejszego sensu! powtarzam to jeszcze raz! ważne są tylko wypowiedzi

report |

Wieśniak M,  

sorki ze wzruszenia kliknęłem na samym początku sam we własnej sprawie:)))

report |

dracena,  

Własność rzecz święta i trzeba oddać co się zabrało:))

report |

Bazyliszek,  

ktos tu poszedl na latwizne, zamiast skasowac glupie komentarze, skasowano Wiesia???? i podobno isse???

report |

Bazyliszek,  

no do trzech razy to (nie) sztuka:)))))

report |

turkus,  

i ja obecna

report |

Leszek Lisiecki,  

i ja również popieram tę ideę...

report |

Leszek Lisiecki,  

prawa autorskie działają w dwie strony

report |

jeśli tylko,  

dziękuję za wypowiedzi

report |

alt art,  

nie czytałem, ale nie mieści mi się w głowie, że można cóś usunąć z bezcennych zasobów Obwinionego; co by na to E Kropka powiedziała..

report |

Wieśniak M,  

Dziękuję raz jeszcze. Czuję się zobligowany do informowania o postępach inicjatywy - Na tą chwilę bez odpowiedzi :(

report |

Ania Ostrowska,  

Tak, to dobry pomysł, Wieśniaku, chciałabym wiedzieć, czy Admin podjął decyzje zgodną z naszymi oczekiwaniami, a Ty będziesz to w stanie ocenić najlepiej

report |

Wieśniak M,  

A ja uprzejmie donoszę że nadal nie został zwrócony wpis. Nalezy domniemywać że admin nie czyta forum :(

report |

Deadbat,  

Dawno tutaj nie byłem. Nie miałem neta. Jestem Kvasar ale moje hasło nie działa/coś innego, jak mogę odzyskać swoje konto? (ps- przepraszam że tutaj, ale temat poniekąd "podobny", gdzie jest czat?) zaznaczam - mail i nr telefonu też zmieniłem więc mam zagwozdkę = proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich ;)

report |

jeśli tylko,  

jak Twoje hasło nie działa to jak top tu napisałeś?

report |

Deadbat,  

To proste - ponieważ zalożyłem nowe konto aby to zrobić. Niemniej chciałbym dostępu do swoich starych/wcześniejszych tekstów. prosze o odp .

report |

jeśli tylko,  

czat nazywa się komunikator i jest "zwinięty" na dole ekranu po prawej lub lewej stronie (można go przenosić). Kliknij strzałkę to się rozwinie. Ale ponieważ go właściwie nie widać to chyba prawie nie jest używany. Ja o nim nie pamiętam.

report |

jeśli tylko,  

Na samym dole masz "kontakt". Ja bym napisała do admina i poprosiła o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

report |

jeśli tylko,  

z tego co wiem to hasło powinno działać nawet po długim czasie, więc chyba musiałeś coś w nim pomylić. Może jakaś kwestia polskich znaków, dużych/małych liter? Ile razy mam problem tyle razy okazuje się, ze to ja coś pomyliłam. Ale jeszcze nie musiałam odzyskiwać konta. Powodzenia :))

report |

Deadbat,  

dziękuję, tak zrobię :)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1