hossa
1 may 2014 at 22:19

hm:) cosik mi się wydaje Jerzy, że włożyłeś w ślimaka żarówkę. Bywały takie solne lampki z żarówką w środku, może nawet jeszcze gdzieś są. Ale świecącego ślimaka to ja jeszcze nie widziałam.

report

hossa
1 may 2014 at 22:23

o masz, doczytałam tytuł: on się zaświecił bo zobaczył one:) to wszystko jasne:)

report

kowalski jerzy
1 may 2014 at 22:31

ja miałem nocną lampkę sowę była piekna ale się potłukła , a w slimaka tylko diode włożyłam he he he

report

hossa
1 may 2014 at 22:33

sowę? to pewnie była piękna, ja w taką lampkę ze soli to wpatrywałam się godzinami, nie miała określonego kształtu, i mogła sobie być po trochu wszystkim:)

report

blue eye
3 may 2014 at 12:25

:)

report

Aśćka
1 may 2014 at 22:46

zakochałam się! :):)

report

supełek.z.mgnień
1 may 2014 at 23:11

ślimaki lubię tylko na zdjęciach (tego szczególnie)

report

M.S.
2 may 2014 at 01:21

O masz! A czego tak wysoko wlazł?

report

M.S.
2 may 2014 at 01:21

Cudne, cudne... chylę czoła Jerzy przed Twym talentem :)

report

kowalski jerzy
2 may 2014 at 12:35

dzięki wszystkim

report

rudaszka
2 may 2014 at 12:44

ale cudne ujęcie :)

report

Ananke
4 may 2014 at 16:49

:)) super, o rany żołądek mu widać :))

report

redlady
7 may 2014 at 23:17

..to jest Turbo :)

report

Jaga
11 may 2014 at 00:35

cudne :)

report

kowalski jerzy
11 may 2014 at 10:11

dziękuję wszystkim

report

jeśli tylko
11 may 2014 at 10:24

pięknie użyłeś światła :)

report

ApisTaur
11 may 2014 at 10:29

- jak mamy panu w muszli wybaczyć / czy musiał nas zaraz tak obślimaczyć? //:-)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register