5 december 2017

nieprzyjazne pozdrowienia....

Biorąc pod uwagę świąteczny miesiąc,chcę przesłać najbardziej nieprzyjazne pozdrowienia wszystkim klonom na stronie Trumla.
Brak odwagi jest świadectwem ,cechującym tchórza (nie mylić ze stworzeniem o tej nazwie). To dowód małości i niedojrzałości. Myślę,że świąt nie spędzicie też jako wy,bo was po prostu nie ma.
Bawicie się łatwowiernością innych,uczciwych. Jesteście jak menda społeczna co można przełożyć na"arcyłotr, bestia, bydlak, bydlę, gad, gadzina, glista, gnida, gnój, kanalia, kawał drania, kreatura, kundel, łach, łachudra, łajdaczyna, łajdak, łajza, łotr spod ciemnej gwiazdy, marnota, miernota, nędznik, nikczemnik, obrzydliwiec, padalec, parszywiec, plugawiec, płaz, podlec, skunks, sobaka, swołocz, szelma, szmaciarz, szmata, szubrawiec, szuja, ścierwo, śmieć, śmierdziel, świnia, wesz, wsza, wszarz, zgniłek, zimny drań, żmija, czarny charakter, niegodziwiec, palant, patafian, pierdoła, wał, bezecnik, zero, chuligan, drań, jucha, łajdus, łapserdak, łobuz, łotr, mydłek, obwieś, osobnik spod ciemnej gwiazdy, typ spod ciemnej gwiazdy, łobuziak, łotrzyk, pętaczyna, pętak, świntuch, wstręciuch, ananas, gagatek, gałgan, hultaj, sukinsyn, ziółko, gnidaswołocz, potwór, mały człowiek, nędzne indywiduum, podła dusza, babiarz, egocentryk, kobieciarz, swołoczbydlak, ciećwierz, podbijak, łachmyta, wywłoka, bubek, jełop, ktoś niemoralny, szmaciara, mendoweszka, peja, " Określeń takich o was,jest sporo więcej ale i te wystarczą. Właściwie to nie dość,że nieprzyjaźnie,to właściwie też was nie pozdrawiam. Nie dziękujcie...


number of comments: 24 | rating: 0 |  more 

nicnowego,  

ciemna energia mlaszcze

report |

dobrosław77,  

@Jestem. ..."a miłości bym nie miał, byłbym miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym " (1Kor. 13,1)

report |

byłem...,  

Ja ich nie traktuję jako niepełnosprawnych,tylko jako tchórzy. Jeśli ktoś boi się przyznać kim jest,to kim jest ? Jedyne uczucie z mojej strony w ich kierunku,to współczucie ale i niechęć... To wszystko są "cymbały brzmiące".

report |

Eva T.,  

Tak, zalosni tchorze. To chyba jakas choroba...

report |

bosonoga - Gabriela Bartnicka,  

Nadal mam nadzieję, że Szef tego portalu ocknie się z letargu i przepędzi klony i trolle. Szkoda mi tych kilku lat i przyjaźni tutaj zawartych :(

report |

byłem...,  

przyjaźni nie tracisz,ale najgorsze jest brak wiarygodności szczególnie "nowych"...

report |

Eva T.,  

Bosonoga, stracilam nadzieje. Administrator powinien regulamin zmienic (ze wszystko wolno), bo po co te zasady w aktualnym, jesli nie reaguje na zachowania niezgodne z regulaminem. Jest wiec przyzwolenie z jego strony? Czy chodzi tu bardziej o ilosc, a nie o jakosc publikacji? Jako dlugoletni lub tez nowy uzytkownik chcialabym wiedziec, czym Truml jest, albo raczej czym Truml chce byc (?). Pozdrawiam :)

report |

Ananke,  

Jestem, nie poznaję Cię..... ja się pod tym nie podpiszę......w życiu nie przejdą mi przez usta te wszystkie epitety. Nie można jakoś inaczej ująć tego co chcesz powiedzieć ? :(

report |

byłem...,  

Mnie też by może i nie przeszły,dlatego zastosowałem manewr kopiuj-wklej. Określam to co myślę i czuję ,o takich ludziach.Nie da się tego wytępić,ale trzeba zauważać. I tak już się podpisałaś...:)

report |

Atanazy Pernat,  

jestem pod wrażeniem. Nieprawdopodobna ilość wyrazów bliskoznacznych! Naprawdę podziwiam zasób słownictwa i bez najmniejszej złośliwości. Mnie też tamten koleś doprowadził do białej gorączki dałem się sprowokować ale to było za mocne chamstwo żebym zdzierżył.

report |

byłem...,  

Słuchajcie,prawdą jest,że tu czasami faktycznie trochę nudnawo. Mało wymieniamy uwag ,co do swoich prac. Jedyna dziedzina,w której mogę cokolwiek powiedzieć ,to fotografia. Jeśli chodzi o poezję,to tylko na zasadzie : trafia do mnie,podoba się,dobrze się czyta itp. Może jeszcze ciut o grafice,malarstwie,bo uczyłem się dawno temu. Myślę,że dobra krytyka jest dużo trudniejsza niż samo tworzenie. Wiadomo,że jesteśmy amatorami i myślę stąd nasze trudności z twórczą krytyką...

report |

jeśli tylko,  

trzeba próbować. Myślę, że wyrażając opinię (prawdziwą, tj nad którą musimy się zastanowić i którą możemy uzasadnić) pogłębiamy też siebie. Więc warto dla obu stron.

report |

jeśli tylko,  

nawet jak nie jest top "bardzo fachowe"

report |

Ananke,  

to prawda, czasami wieje nudą. Ale żeby każdy napisał choć jeden komentarz byłoby już całkiem dobrze. I wcale nie musi być merytoryczny, te o osobistym odbiorze, wrażeniach, skojarzeniach też są cenne. A ile tu osób co to wpadną, wrzucą i nic nie komentują ? Nie żebym jakieś obowiązki komukolwiek narzucała, ale jak ktoś oczekuje odzewu to powinien czasem zadać sobie trud i coś pooglądać, poczytać i napisać.

report |

byłem...,  

No ale jak czytam czyjąś pracę ,pisaną na poziomie ośmioklasisty,to co mam mu powiedzieć ? Jak zaznaczę delikatnie,że są strony o zbliżonym poziomie,to się zaraz obrazi i powie a poczytaj swoje itp....

report |

byłem...,  

Może ta różnorodność jest jednak potrzebna.

report |

Ananke,  

no właśnie tak jak mówisz: delikatnie wskazać niedociągnięcia :) Wskazywanie stron o zbliżonym poziomie może być już ciut niegrzeczne :)

report |

byłem...,  

Ja jednak uważam,że wstawianie tu na siłę swoich prac,co do których nie ma żadnego odzewu,krytyki i podziwu,mija się z jakimkolwiek celem. Ale niech tam.

report |

Ananke,  

każdy od czegoś zaczyna, uczy się, więc trzeba dać szansę. Jak to mówią, praktyka czyni mistrza :) co prawda nie zawsze to się sprawdza ale warto próbować.

report |

jeśli tylko,  

no nie przesadzajmy z t delikatnością, czasem trzeba prawdę napisać, nie zawsze delikatnie, ale na pewno nie niegrzecznie i obcesowo. Obrażanie nie ma być celem. Ale jak ktoś się potrzebuje obrazić - to nie poradzisz. A swoje poczytać (po jakimś czasie) bardzo się przyda ;)

report |

Atanazy Pernat,  

ja nie mogę jako amator krytykować innych, podoba mi się albo nie ale nie chcę nikomu sprawiać przykrości więc tylko chwalę jak mi się bardzo podoba:)

report |

Ananke,  

tu większość amatorzy więc nie bierz do głowy :) Ja też amator jak ta lala, jak coś wiem to mówię, jak nie wiem to też mówię ale o osobistym wrażeniu, podoba/nie podoba itd. Grunt żeby był jakiś dialog.

report |

jeśli tylko,  

często można napisać, co się podoba, co nie trafia, zadać pytanie, dodać skojarzenie. To chyba lepsze niż milczenie. Owszem, jak nie moja bajka to nie piszę.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1